RINNOVA PRO

Hodnotenie zákazníkov: 4,88 / 5.00
4.7/5

Platba je na dobierku a doprava je zdarma

RINNOVA PRO

Revolučná viacpovrchová tekutá živica RENOVUJE VŠETKO!

Počkajte! ! Ponuka za 39 € so 48-hodinovým doručením a platbou na dobierku vyprší dnes26/02/2024

Pôvodná cena

78€

Ponuka za 39€

OBSAH SÚPRAVY A POUŽITIE

Po použití tohto produktu na povrchu bude vyzerať ako prefarbený – v skutočnosti má tekutá živica okamžitý účinok a zasychá v priebehu niekoľkých minút, čím poskytuje 100% obnovovací efekt bez zanechania akýchkoľvek stôp.

Je vhodný na plastové stoličky, kožené tašky alebo topánky, drevený nábytok, železné korpusy, hračky, pohovky, sklo… Na všetko!

Hlboko prenikajúce polyméry obnovujú farbu a lesk a zároveň dodávajú neviditeľný ochranný štít proti škodlivej vlhkosti a UV žiareniu.

POPIS

Tento dokonalý balíček vám pomôže opraviť čokoľvek, čo vyzerá ako staré a ošarpané, na pekné a opäť nové. Ľahko použiteľný reštaurátor a leštička.

Chráni a obnovuje akýkoľvek povrch jednou vrstvou, odstraňuje škrabance a obnovuje farbu a lesk.

Taktiež urobí z akéhokoľvek materiálu vodotesný a odolný voči poveternostným vplyvom, čím vytvára ochrannú vrstvu aj pre materiály vystavené extrémnym podmienkam.

AKO TO FUNGUJE

RINNOVA PRO Tajomstvo je v revolučnom zložení — špeciálnej živici s najmodernejšími regeneračnými mikročasticami, ktoré vyživujú a regenerujú akýkoľvek povrch.
Milióny mikroskopických polymérov, ktoré prenikajú hlboko do povrchu, obnovujú a chránia povrchy pred UV žiarením a vodou neviditeľným štítom. Prípravok tiež obnovuje farbu a vylešťuje tvar.

Najprv je nevyhnutné dôkladne vyčistiť oblasť, na ktorú budete produkt používať. Následne ho jednoducho naneste pomocou priloženej handričky a počkajte niekoľko minút, kým sa produkt neabsorbuje, aby ste videli, že povrch bude okamžite vyzerať úplne nový.

Odporúčame vám využiť obmedzenú ponuku, ktorú spoločnosť ponúka iba pre trh:

Limitovaná ponuka

39€

namiesto 78 €

Platba je na dobierku a doprava je zdarma

JEDINÁ REGENERAČNÁ KVAPALINA ODPORÚČANÁ PROFESIONÁLMI

S výživnou živicou, ktorá regeneruje povrchy.

Ideálne na nábytok, plasty a kožu.

Vylepšené zloženie, ktoré nekoroduje ani nepoškodzuje povrchy.

Vyvinuté a testované schválenými odborníkmi!

Presentazione-standard1-3-768x576-1-1-1

JEDNODUCHÉ POUŽÍVANIE... A NAOZAJ FUNGUJE!

Dajte nový život predmetom vo vašej domácnosti. Teraz je to mimoriadne jednoduché – ak je opravovaná plocha malá, stačí na handričku pridať niekoľko kvapiek RINNOVA PRO a jemne ho votrieť. V prípade väčších plôch vložte šikovnú fľaštičku s rozprašovačom a použite ju!

RINNOVA PRO sa skladá zo živice rozpustenej v roztoku vody a 100% organického alkoholu. Vďaka alkoholu sa tekutá časť okamžite bez zanechania stôp odparí a pokryje povrch tenkou vrstvou živice, ktorá vyživí vonkajšiu vrstvu vašich predmetov a obnoví ich povrch!

RINNOVA PRO funguje na nábytku, domácich potrebách, plastoch, koži a ďalších. Môžete ho použiť na záhradné stoličky, hračky, pohovky alebo topánky a ušetríte čas a peniaze, pretože už nebudete musieť kupovať nové veci!

Naši zákazníci sa nemôžu mýliť...

4783 zákaznických hodnotení

5 hviezdičiek

4 hviezdičiek

3 hviezdičiek

2 hviezdičiek

1 hviezdička

Jana Petrová
Jana Petrová
Leggi Tutto
„Tento produkt funguje skvele. Použila som ho na plastové obaly, a tie vyzerajú opäť ako nové. A stále sú skvelé! Odporúčam!"
 Ivan Bačko
Ivan Bačko
Leggi Tutto
„Kúpil som si ho, pretože mi ho odporučil kamarát. Použil som ho na opravu lavičky, ktorú mám na dvore. Ako som ju mal vonku, tak sa trochu od slnka odfarbila a bolo mi jej ľúto, pretože som za ňu zaplatil dosť veľkú sumu. Tento produkt je skutočne výnimočný. Moja lavica vyzerá opäť ako nová."
Stanislav Novanský
Stanislav Novanský
Leggi Tutto
„Veľmi sa starám o svoje auto, ale jeho kožené sedadlá boli zničené. Vyskúšal som už veľa produktov na starostlivosť o kožené sedadlá, ale nepriniesli žiadny výsledok. Tento produkt je skvelý. Koža na mojich sedadlách vyšla perfektne, vyzerá ako nová a použil som ju aj na palubnú dosku. Skvelé"

🚀 LIMITOVANÁ PONUKA 🚀

Vzhľadom na vysoký dopyt odporúčame zakúpiť produkt, kým je ešte dostupný.

SKLADOM
Zostáva 15/100 jednotiek

ČASOVO OBMEDZENÁ PONUKA S DOPRAVOU ZDARMA

Hodiny
Minúty
Sekúndy

AKO SI OBJEDNAŤ

Objednajte zanechaním svojich údajov vo formulári nižšie

Jeden z našich operátorov vám zavolá, aby potvrdil objednávku a odpovedal na prípadné otázky

Vašu objednávku môžeme odoslať do 24 hodín expresným kuriérom

Zaplatíte až vtedy, keď produkt dostanete

uso06.jpg

Pôvodná cena

78€

Ponuka za 39€

Počkajte! ! Ponuka za 39 € so 48-hodinovým doručením a platbou na dobierku vyprší dnes26/02/2024

PRE OBJEDNÁVKU VYPLŇTE FORMULÁR

deliv-icon-copia-3-1-2-1-2-2.png

Potom vás bude kontaktovať jeden z našich konzultantov, ktorý vám úplne bezplatne pomôže s akýmikoľvek otázkami, ktoré by ste mohli mať

FAQ

Kuriéri zvyčajne doručujú maximálne do 2-3 dní

Áno, aby to bolo pre vás bezpečné a pohodlné, ponúkame platbu na dobierku: môžete zaplatiť priamo kuriérovi pri doručení!

Doprava je úplne ZDARMA

Samozrejme! Ak ste ešte nevyplnili objednávkový formulár a nie ste si istí, čo robiť po jeho vyplnení, bude vám na telefóne jeden z našich operátorov – pred nákupom vám odpovie na všetky vaše otázky!
V prípade, že ste formulár už vyplnili, kontaktujte nás na našej e-mailovej adrese.Σε περίπτωση που έχετε ήδη συμπληρώσει τη φόρμα, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας στη διεύθυνση email μας.

Copyright 2022:
This site is not a part of the Facebook Website or Facebook Inc. Additionaly. This site is NOT endorsed by FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.
Discaimer: the results are subjective and may vary from person to person

POZOR: produkty odporúčané na tejto stránke sa predávajú v partnerstve, preto nie sme oficiálnym výrobcom ani predajcom všetkých produktov, ktoré na našej stránke nájdete. Preto v prípade akýchkoľvek žiadostí o vrátenie peňazí alebo iných problémov s produktmi objednanými prostredníctvom stránky by ste sa mali vždy poradiť s oficiálnym predajcom. Budeme vám k dispozícii, aby sme vám pomohli a podporili vás.
Produkty sú recenzované len na informačné účely: v žiadnom prípade nemožno zaručiť určité výsledky, šance na úspech každého výsledku sa líšia od zákazníka k zákazníkovi.
Tento blog nie je novinami, pretože je aktualizovaný bez akejkoľvek periodicity. Preto ho nemožno považovať za redakčný produkt v súlade so zákonom č. 62 zo dňa 3. 7. 2001. Niektoré obrázky a recenzie na blogu možno nájsť na webe. Ak sa domnievate, že môžu porušovať vaše práva, dajte nám vedieť a budú okamžite odstránené.